opony
 

Tuszyn - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Firmy   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Prezydent Radomska wybory 2024 Krzysztof Ciecióra kandydat kogo wybrać

Opis:

"Krzysztof Ciecióra : Droga do Radomska"

Radomsko - serce mojej tożsamości, pierwotne źródło mojej pasji i determinacji. Głoszę z radością, że przywódca naszej nowej kadencji sejmu, Poseł Krzysztof Ciecióra, teraz kieruje swoją energię ku prezydenturze miasta Radomsko! Bo choć mówią, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, ja twierdzę, że prawdziwa droga prowadzi do domu. Przemierzyłem już wiele ścieżek życiowych, z każdą związane było ogromne doświadczenie. Ale zawsze najważniejsza była i nadal jest ta jedyna droga, która prowadzi do mojego domu – do Radomska.

Zachęcam Państwa do zgłębienia mojego doświadczenia, programu oraz list kandydatów do rady miejskiej i rady powiatu z naszego komitetu wyborczego. Posiadamy drużynę wspaniałych osób, które pragną pracować dla Was.

Jestem gotów słuchać, rozmawiać i nieustannie pracować na rzecz rozwoju i dobrobytu naszej społeczności. Wierzę, że wspólnymi siłami możemy spełniać nasze marzenia.

W niedzielę, 7 kwietnia, proszę o Państwa zaufanie i głos w wyborach na Prezydenta Radomska. Zapewniam, że nie zawiodę tego zaufania.

Rodzina i Pochodzenie

Urodziłem się i dorastałem w Radomsku, na Sanikach, gdzie od najmłodszych lat uczestniczyłem w pracy rodzinnego gospodarstwa. Ciężka praca jest mi bardzo dobrze znana, i z ogromnym szacunkiem podchodzę do obowiązków.

Rodzina zawsze była dla mnie fundamentem. Ciepło rodziny czerpię od mojej Matki, a inspiracją w działaniu był mój Tata, pierwszy poseł z Radomska po zmianach ustrojowych. Zawsze mogłem liczyć na moich braci - Pawła, Tomka i Piotrka. Teraz, największym wsparciem jest moja żona Natalia oraz mój największy kibic, Tymek.


Materiał Wyborczy KWW Krzysztofa Ciecióry OdNowa RPKrzysztof Ciecióra kandydat na Prezydenta Radomska

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: RSKO
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 846
Dodane: 2024.03.10
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj