opony
 

Tuszyn - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Firmy   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

Opis:

Serwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasto leży blisko Portu Morskiego Mrzeżyno a całość znajduje się przy ujściu rzeki Regi, jaka płynie poprzez miejscowość Trzebiatów.

Piszemy o wędkarstwie, turystyce, ale dodatkowo o problemach oraz trudnościach jakie powstają w Porcie Mrzeżyno oraz okolicach. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/ Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje także mnóstwo atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże które kilometrami rozpościerają się na wschód i zachód zachęcają każdego roku tysiące gości. Przyroda dookoła Mrzeżyna to wspaniałe lasy i mnóstwo przeróżnych zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najdawniejszych lat jakie zna owa miejscowość. Nowinki, informacje turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno także okolicach.Zapraszamy na  https://www.portmrzezyno.pl/ Informacje turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i okolicach ujścia rzeki Regi. Wędkarstwo w Mrzeżynie to szczególnie powszechne zajęcie wielu gości przyjeżdzających odpocząć na odpoczynek nad Bałtykiem. Pobliska rzeka Rega sprawia, iż wielu wędkarzy zatrzymuje się tutaj aby spróbować swoich sił w łapaniu ryb. Lasy wokół wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają tejże miejscowości jeszcze milszego klimatu do urlopu. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach popularne stało się kempingowanie.

Wielu podróżników żądnych doświadczeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby obejrzeć zachody słońca, wypocząć pośród otaczającej natury i pochodzić pośród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem lub też pobawić motorówką. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/
Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Redakcja
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 817
Dodane: 2023.01.11
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj